Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

biography

 
B i o g r a f i e

 

Ahoj,

      Tenhleten celek nebo-li ancábl VolumeBand vznikl na konci únoru roku 2008. Nicméně dříve hrál ještě Krópis a Kuba jako duo, které odehrálo pár akcí. Zanedlouho se k nim přidal Robin (na baskytaru) byl na hlavu! a s hraním jsme pokračovali, ale už jako trio. Usilovně jsme zkoušeli a hledali, kde by jsme se mohli prezentovat.

      Po dlouhém zkoumání vědeckého výzkumu jsme zjistili že bez bubeníka to opravdu není ono. Nebyli jsme žádní hlupáci a dávali inzeráty kam se jen dalo. Po dlouhém detektivním bádání našeho ancáblu jsme našli Honzika. Ačkoliv se nevešel do futer (a né že by měl nadváhu) ale jelikož byl veliký. Že s náma nebude hrát jsme se nebáli, ale ty malý futra, to byl kumšt. Ale zvolil možnost, že se bude do futer ohýbat. Chvíli, (dlouho chvíli) jsme takhle hráli a netrvalo hodně dlouho a stalo se z nás celkem poslouchatelné kvarteto. Poslední člen, kterého jsme vzali byla Jana.

      Od začátku května 2009 jsme začali vlastní tvorbu, kterou hodláme dělat i nadále a v budoucnu se vyšplhat na vyšší příčku hudebního žebříčku.

    Teď hrajem a hrajem a hrát budem....

    Tak takhle se dá nastínit naše kapela a na našem následujícím vystoupením:...Ahoj,.!

TOPlist